Úvod > Škola > Aktuálně > Elektronická žákovská knížka od druhého pololetí 2018/19

Elektronická žákovská knížka od druhého pololetí 2018/19

31.1.2019

Vážení rodiče,

od 2. pololetí školního roku 2018/2019 bude probíhat zkušební provoz elektronické žákovské knížky. Žáci i nadále budou mít známky v klasické ŽK, ale v elektronické ŽK knížce, kam se můžete přihlásit v počítači přes webové stránky www.zs-sloupnice.cz ikona "KLASIFIKACE," nebo  portal.dmsoftware.cz nebo přes mobilní aplikaci DM software v telefonu, uvidíte kromě známek i jejich hodnotu (váhu) a průběžně můžete sledovat průměr známek. Uvidíte zde i změny v rozvrhu, naplánované testy, domácí úkoly, témata výuky, absenci, školní akce atd., můžete podepisovat známky a omlouvat absenci.

Pro založení účtu a přihlášení do aplikace potřebujete kód, který Vám společně s návodem, jak si založit účet a jak se přihlásit, předáme v kanceláři školy proti podpisu. Tento PIN je pouze pro zákonné zástupce žáků – nesdělujte své přihlašovací údaje dětem, žáci budou mít do elektronické žákovské knížky přístup také, ale s jiným účtem. Pokud máte zájem, vyzvedněte si PIN v kanceláři školy v úředních hodinách (7:30 – 11:30) nebo po předchozí domluvě. Rodičům, kteří si PIN nevyzvednou, ho předáme na třídních schůzkách 25.4.2019.

Vzhledem k tomu, že provoz je zkušební a budeme se učit a zvykat si na nový systém i my, rádi bychom Vás poprosili o zpětnou vazbu a toleranci případných nedostatků. Věříme, že elektronická žákovská knížka usnadní do budoucna komunikaci mezi školou a rodinou, žáci ji doma nezapomenou a vy budete vždy informováni včas o známkách, změnách v rozvrhu, školních akcích apod.

vedení ZŠ Sloupnice