Úvod > Škola > Aktuálně > Pro žáky 7. a 8. ročníku - anglický jazyk

13.3.2020
31.3.2020

Dobrý den,

tato nová situace je dobrá i v tom, že nás učí používat nové věci. Zkusila jsem pro žáky 7. a 8. třídy (AJ) vytvořit učebnu na googlu. Přihlásíte se do ní tak, že půjdete na adresu classroom.google.com, přihlásíte se na svůj google účet (pokud stahujete cokoliv z Google play, účet musíte mít, případně jeho založení trvá pár minut) a pak kliknete v pravém rohu na +. Zvolíte zapsat se do kurzu a zadáte kód, který jsem Vám poslala ve zprávě přes DM software.

V učebně jsou záložky - stream - ten funguje jako zeď, kde si můžeme psát.

Druhá záložka je Práce v kurzu - máte tam videa, úkol a odkaz na slovíčka na quizletu.

To je asi zatím nejdůležitější. Moc se těším, že se uvidíme alespoň virtuálně. Pokud byste chtěli, můžeme naplánovat quizlet.live a kahoot vzdáleně, jen se musíme domluvit na čase. Chápu, že všichni asi nemáte možnost, ale kdo má, pojďme to zkusit. Nabízím jedničky za vítězství, tak jako byste byli ve škole. A navíc se uvidíme.

M. Kučerová