ZÁKLADNÍ ŠKOLA SLOUPNICE Horní Sloupnice 14 565 53 Sloupnice
tel.: 465 549 222 mobil: 734 230 430
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuálně > Spaní ve družině - ŠD I.

Spaní ve družině - ŠD I.Datum konání:
25.6.2019

V úterý 25. 6. jsme se rozhodli přespat ve školní družině. Sešli jsme se v 18 hodin, kdy začala naše noční cesta kolem světa.

Nejdříve jsme navštívili Francii a ochutnali tak slavné francouzské palačinky s čokoládou i marmeládou. Palačinky, na kterých jsme si moc pochutnali, pro nás připravila paní Šlégrová, za to jí patří veliké poděkování.

Po Francii na nás čekal dlouhý výlet do Egypta, kde jsme museli překonat rozvodněnou řeku Nil plnou krokodýlů, potom jsme se dostali do Ruska, kde jsme museli cestovat na běžkách. Žádné jiné dopravní prostředky nepřipadaly v úvahu kvůli obrovské sněhové kalamitě. Pak jsme se zastavili ve Velké Británii na dostizích. Samozřejmě nám nemohly chybět extravagantní klobouky, tudíž jsme si je hned vyrobili. Z Británie jsme se vydali do Číny, kde jsme se snažili vyluštit vzkaz psaný v čínštině.

Nakonec jsme se vrátili zpátky k nám, do Sloupnice. Nicméně ani cesta domů nebyla jednoduchá – museli jsme si tam doskákat.

Před spaním jsme si ještě udělali módní přehlídku v kloboucích, rozdali si diplomy za statečnost a velice unavení jsme se ulehli k spánku.

https://zssloup.rajce.idnes.cz/Spani_ve_druzine_SD_I./?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created