Úvod > Škola > Aktuálně > Družinový výlet - ŠD I.

Družinový výlet - ŠD I.

17.6.2019

V pondělí 17.6. pojede školní družina na závěrečný školní výlet do České Třebové. Program v pravěké osadě Křivolík zahrnuje spoustu aktivit.  Žáci poznají život v pravěku, budou pro ně připraveny řemeslné dílny, budou si moci zkusit lov, nahlédnout do pravěké kuchyně nebo si vytvořit pravěké nástroje. Na konci programu bude možnost opéct si buřty.
Výlet bude celodenní, žáci budou omluveni z dopolední výuky.
Odjezd ze Sloupnice v 6:52 z autobusového nádraží, návrat v 17:00. Žáci můžou nastupovat i vystupovat po autobusových zastávkách. Z autobusového nádraží v České Třebové půjdeme k osadě a zpět pěšky – cca 3 km.
S sebou: pohodlné sportovní oblečení a obuv, jídlo a pití na celý den, opékací párek a pečivo, kapesné, pláštěnku nebo deštník, kartičku pojišťovny, dobrou náladu :)

Vybírat budeme 120,- Kč, prosím o uhrazení do 15.6.