Úvod > Škola > Aktuálně > Lyžování se školou

Lyžování se školou

7.1.2022

Lyžařská škola Peklák oznamuje, že v případě uvolnění kapacity lyžařské školy, budeme moci absolvovat další lekce lyžařského a snowboardového výcviku.

Informace k odjezdu:

1/ Žáci, kteří mají vlastní lyžařské vybavení si vybavení, uloží ráno 28.1.2022 v šatně (dozor zajištěn) a odejdou do tříd. Žáci, kteří mají objednané vybavení z lyžařské školy, přijdou ráno do tříd již ustrojeni na lyžování.

2/ V 8:00 si dozor vyzvedne přihlášené žáky ze všech tříd a v 8:20 odjedou autobusem do České Třebové. Po skončení výcviku žáci přijedou do Sloupnice v 11:50, uloží vybavení v šatně a jdou na oběd a následně do družiny nebo domů.

Bližší informace lyžařské školy, které zákonní zástupci obdrželi po přihlášení žáků, jsou umístěny v odkazu níže

Informace pro rodiče o školních kurzech budou na stránkách Pekláku  www.peklak.cz  hlavní stránce.

Termíny lyžování