Úvod > Škola > Aktuálně > Online výstava velikonočních kraslic

Online výstava velikonočních kraslic

17.3.2021
2.4.2021

Pojďte se s námi zapojit do jarního tvoření v rámci výtvarné výchovy nebo pracovních činností a vytvořit tak výstavku naší šikovnosti, těšení se na jaro a zahnání starostí.

Tvoření je dobrovolné, pro všechny ročníky prvního a druhého stupně. Potřebujete pouze vyfouklé vejce, nápady a výtvarné potřeby pro volnou techniku. Pokud si nevíte rady, hledejte inspiraci u vašich babiček, rodičů, můžete použít návody na různých webových výtvarných stránkách. Hotovou kraslici vyfoťte a vložte na virtuální nástěnku: https://padlet.com/kucerova9/h3513a2btmlt5pny , kde máte i návod, jak obrázek přidat. Pokud si nebudete vědět rady, pošlete fotografii na email kucerova@zs-sloupnice.cz, v emailu uveďte jméno dítěte a třídu. Každého, kdo pošle fotografii, po návratu do školy čeká malá odměna.

Své fotografie vkládejte do 2. dubna 2021.