Úvod > Škola > Aktuálně > Pohádková cesta s poslechem

Pohádková cesta s poslechem

7.6.2021
30.6.2021

Chcete se cestou ze školy dostat do tajemných pohádkových míst? Až do konce června k tomu máte jedinečnou a neopakovatelnou příležitost. Na školním plotě na Vás čeká překvapení jako dárek ke Dni dětí v podobě Pohádkové cesty s poslechem. Po celý červen se budou na plotě každý týden objevovat další kapitoly z krásné audioknihy Vnučka čaroděje Modromíra - Poprvé v říši pohádek. Každá kapitola má svůj vlastní QR kód s odkazem na YouTube. Nakonec si tak poslechnete audioknihu celou. Ale pozor QR kódy jsou dostupné pouze do konce června. Pokud se Vám však příběh bude líbit, můžete si tištěnou knihu zakoupit na Hithitu https://www.hithit.com/cs/project/9936/vnucka-carodeje-modromira-ilustrovana-kniha-pro-deti  a pomoci tak knihu skutečně vydat. Přejeme Vám spoustu krásných okamžiků strávených poslechem nádherné pohádky.

Pohadkova cesta s poslechem A4

Hithit Kniha A4