Úvod > Škola > Aktuálně > Výzva - celkové výsledky

Výzva - celkové výsledky

6.5.2021

Naše výzva „Porazí vaše třída učitele“ je u konce. Výsledky už jsou sečteny, o vítězích je rozhodnuto.

Na 1. stupni byli nejaktivnější žáci 4. třídy, kteří strávili venku téměř 127 hodin. Hned za nimi byli žáci 1. a 3. třídy. Všem vítězům z 1. stupně gratulujeme, protože se jim podařilo porazit také učitele.

Na 2. stupni byl boj do poslední chvíle nerozhodný a velmi vyrovnaný. Mezi sebou bojovali, jak jinak, žáci 7. třídy a učitelé. Čtyři stateční žáci ze 7. třídy tentokrát nachodili a najezdili 471 km, učitelé 318 km.
Ve čtvrtém týdnu výzvy se tak vítězem stali (konečně) sedmáci. Gratulujeme!
Učitelé byli tentokrát druzí, třetí byli žáci 6. třídy.

Na výsledné grafy se můžete opět podívat.

A jak dopadla výzva za celý duben?

Na 1. stupni se o první 3 místa dělí čtvrťáci, prvňáci a třeťáci. Jsme rádi, že každá z těchto tříd alespoň jednou byla vítězem celotýdenního snažení. Všem moc gratulujeme a věříme, že i v dalších dnech budete trávit venku spoustu času.

V rámci výzvy na 2. stupni se mezi nejlepších 10 sportovců zařadili:

1. Štěpán Němeček (7.třída)             688 km
  2. Martina Kučerová                          608 km
  3. Tadeáš Klusoň (7. třída)                276 km
  4. Adéla Šlégrová (7. třída)               275 km
  5. Václav Sychra                               250 km
  6. Kateřina Klusoňová                       232 km
  7. Zdeněk Vondra (7. třída)               223 km
  8. Aleš Hanzl                                     215 km
  9. Lubomír Veselý (8. třída)               214 km
  10. Vojtěch Ráb (6.třída)                     181 km

Všem moc gratulujeme a jsme moc rádi, že jste se zapojili.

Další týden výzvy máme za sebou. A jak se nám všem dařilo?

Na prvním stupni byly výsledky mezi třídami, které se mohly zapojit, hodně vyrovnané. Bohužel se ale tentokrát žádné třídě nepodařilo učitele porazit, hned za učiteli je pak 3. třída a těsně za ní jsou žáci 1. třídy. Všem zapojeným moc děkujeme a posíláme velikou pochvalu. Celkově žáci 1. stupně strávili venku více než 193 hodin. Jste opravdu dobří.

Ani na druhém stupni se žádné třídě nepodařilo překonat v počtu ujetých nebo ujitých kilometrů porazit učitele. Stejně jako v minulých týdnech jsou na druhém místě žáci 7. třídy. Těm čtyřem statečným z této třídy patří veliká poklona, protože společně absolvovali 315 km. Třetí místo pak obsadili žáci 8. třídy.

Nezapomeňte, že tento týden už jdeme do finále. A zapojte se.

Vaše výsledky v kilometrech posílejte vždy v pátek na adresu klusonova@zs-sloupnice.cz. Žáci prvního stupně hlásí čas strávený venku vždy v pátek svým třídním učitelům.

Jak dopadla individuální výzva?

1. místo Štěpán Němeček, 2. místo Vojta Ráb a 3. místo Natálka Rábová."

Grafy výzva 3. týden

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Druhý týden výzvy máme za sebou. Počasí našim sportovcům sice moc nepřálo, ale přesto jsme společně naběhali a nachodili mnoho kilometrů a strávili venku spoustu hodin.

A jak celé naše snažení dopadlo? Na prvním stupni byli učitelé poraženi hned dvěma třídami. Nejaktivnější byli žáci 4. třídy, druhou příčku na stupni vítězů obsadili žáci 1. třídy. Všem zúčastněným z obou tříd gratulujeme a posíláme pochvalu.

Na druhém stupni se o vítezství s učiteli prala jako lev 7. třída. Bohužel jim to zatím nevyšlo, a my jim držíme palce do dalšího týdne a věříme, že se tentokrát zapojí více než 4 žáci. Snad už vám to tentokrát vyjde. Velmi dobrých výsledků dosáhli také žáci z 6. a 8. třídy.

Všem, kteří se do výzvy zapojili, posíláme pochvalu. Nezapomeňte se zapojit i následující týdny, tentokrát může být vítězství vaše, ale nebude to jen tak. I my učitelé rádi vyhráváme.
Vaše výsledky v kilometrech posílejte vždy v pátek na adresu klusonova@zs-sloupnice.cz. Žáci prvního stupně hlásí čas strávený venku vždy v pátek svým třídním učitelům.

"Tentokrát výzva běžecká
1. místo Štěpán Němeček, 2. místo Vojta Ráb a 3. místo Natálka Rábová."

Grafy výzva 2. týden

První týden výzvy „Porazí vaše třída učitele“ je za námi. A my už známe i výsledky. Na prvním stupni se zapojilo málo žáků, ale těm aktivním patří o to větší pochvala. Žádná třída sice neporazila své učitele, ale ještě máte před sebou další týdny, které mohou být úspěšnější. Tak s chutí do toho.
 Největší pochvalu si zaslouží sportovci z první a čtvrté třídy. Obě třídy dosáhly téměř stejných výsledků. Vy ostatní, pojďte také ven, zapojte se a nezapomeňte své výsledky nahlásit třídním učitelům v pátek na online hodině – prosím uvádějte hodiny.

A jak dopadl druhý stupeň v porovnání se svými učiteli? Ani zde se nepodařilo žádné třídě učitele porazit. Nejlepšími sportovci se stali žáci 7. třídy, kteří společnými silami zdolali krásných 393 km, průměrně tedy každý z nich ušel nebo ujel 22 km. Na druhém místě byli žáci 6. třídy.
Své výsledky můžete s ostatními třídami i učiteli porovnat v grafech.
Všem, kteří se do výzvy zapojili, posíláme pochvalu. Nezapomeňte se zapojit i následující týdny, tentokrát může být vítězství vaše. Vaše výsledky v kilometrech posílejte vždy v pátek na adresu klusonova@zs-sloupnice.cz

Jak dopadla individuální výzva?

Na 1. a 2. místě se umístili Vojta a Natálka Rábovi, kteří za týden nachodili 47,55 km a na 3.místě Štěpán Němeček se 40 nachozenými km. Tento týden běháme, nezapomeňte v pátek poslat výsledky.

Grafy výzva

Výzva