Úvod > Škola > Aktuálně > Výzva - výsledky 1. týdne

Výzva - výsledky 1. týdne

12.4.2021
30.4.2021

První týden výzvy „Porazí vaše třída učitele“ je za námi. A my už známe i výsledky. Na prvním stupni se zapojilo málo žáků, ale těm aktivním patří o to větší pochvala. Žádná třída sice neporazila své učitele, ale ještě máte před sebou další týdny, které mohou být úspěšnější. Tak s chutí do toho.
 Největší pochvalu si zaslouží sportovci z první a čtvrté třídy. Obě třídy dosáhly téměř stejných výsledků. Vy ostatní, pojďte také ven, zapojte se a nezapomeňte své výsledky nahlásit třídním učitelům v pátek na online hodině – prosím uvádějte hodiny.

A jak dopadl druhý stupeň v porovnání se svými učiteli? Ani zde se nepodařilo žádné třídě učitele porazit. Nejlepšími sportovci se stali žáci 7. třídy, kteří společnými silami zdolali krásných 393 km, průměrně tedy každý z nich ušel nebo ujel 22 km. Na druhém místě byli žáci 6. třídy.
Své výsledky můžete s ostatními třídami i učiteli porovnat v grafech.
Všem, kteří se do výzvy zapojili, posíláme pochvalu. Nezapomeňte se zapojit i následující týdny, tentokrát může být vítězství vaše. Vaše výsledky v kilometrech posílejte vždy v pátek na adresu klusonova@zs-sloupnice.cz

Jak dopadla individuální výzva?

Na 1. a 2. místě se umístili Vojta a Natálka Rábovi, kteří za týden nachodili 47,55 km a na 3.místě Štěpán Němeček se 40 nachozenými km. Tento týden běháme, nezapomeňte v pátek poslat výsledky.

Grafy výzva

Výzva