Úvod > Škola > Školní jídelna

Oběd je možné odhlásit předchozí den do 14.00 h. V pondělí do 7.30 h.

Tel.: +420 465 549 038, +420 739 630 508

Vážení rodiče,

prosíme o správně vyplněný variabilní symbol (vícemístné číslo - PIN , který naleznete vpravo na stravovací kartě nad kolonkou rodné číslo) Vašeho dítěte kvůli správné identifikaci platby do poznámky pro příjemce prosím napište jméno i příjmení dítěte, č. účtu 198 428 060/0600 .

Peníze slouží jako kredit (podobně jako u karty mobilního telefonu) a za každý objednaný oběd se kredit sníží o 30-34 Kč (dle věku dítěte). Žádné další poplatky se neplatí. Doporučujeme zřídit trvalý platební příkaz na Vámi zvolenou částku. Nevyčerpané prostředky budou na požádání vráceny na Váš účet na konci školního roku (účetní DpS tel.: 606 784 790). Výjimečně lze nevyčerpané prostředky vybrat i v pokladně Domova pro seniory.

Každý žák, popř. jeho zákonný zástupce obdrží poprvé zdarma stravovací kartu v kanceláři Domova pro seniory ve Sloupnici (pí. Šplíchalová). V případě ztráty karty účtuje poskytovatel služeb poplatek 50 Kč za vydání nové karty. Na stravovací kartě je vlevo uveden KÓD (osobní číslo strávníka) a vícemístný PIN dle typu karty. PIN naleznete vpravo na stravovací kartě nad kolonkou rodné číslo. Pomocí KÓDU a PINU může zákonný zástupce na internetu kontrolovat stav účtu (kreditu), seznam objednaných obědů, archiv odebrané i neodebrané stravy a objednávat i stornovat již objednané obědy. S účtem lze manipulovat pouze v případě, že nemá nulový zůstatek.

Cena oběda od 1. 3. 2023:

Z důvodu usnadnění objednávání obědů pro žáky 1.- 9. třídy nabízí vedoucí ŠJ pro rodiče tuto službu:

Bude-li mít žák na konci předchozího měsíce dostatek peněz na účtu, objedná vedoucí školní jídelny žákovi obědy na následující měsíc automaticky na všechny stravovací dny v měsíci. (např. Má-li měsíc 20 stravovacích dní a jeden oběd stojí žáka 30 Kč, musí mít žák na účtu min. 600 Kč.). Výhodou je, že žák si s pomocí stravovací karty pouze oběd odebere. Rodičům i žákům tak odpadne objednávání obědů.

V případě, že žák na oběd nepůjde, musí rodič nebo žák sám oběd odhlásit, protože vedoucí školní jídelny nemůže dopředu vědět, zda žák oběd odebere či nikoliv. Odhlásit oběd můžete na internetu, na terminálu ve školní jídelně nebo na tel. 465 549 038 p. Křivánková (do 14 hodin předchozího dne, popř. do 7:30 hodin v pondělí).

Vašemu synovi/dceři lze při splnění uvedených podmínek objednat všechny obědy již na září 2023.

V případě zájmu o tuto službu prosím potvrďte Váš souhlas a ten v průběhu prázdnin odevzdejte v jídelně nebo kanceláři Domova pro seniory. Zároveň si můžete vyzvednout stravovací kartu. Pro vyzvednutí karty není podmínkou kredit na účtu. (Budoucí prvňáčci dostanou stravovací kartu v červnu při „Posledním zvonění“).

V případě zájmu o službu objednávání obědů  odevzdejte tento lístek do kanceláře ZŠ nebo jídelny Domova pro seniory

Mám zájem o službu objednávání obědů na celý měsíc od školního roku 2023/2024 pro syna/dceru

………………….. ………………, třída…….   Zároveň jsem si vědom, že mi budou účtovány všechny obědy za všechny stravovací dny v měsíci, které jsem předem neodhlásil.

……………………………………                                                  ……………………………………

jméno zákonného zástupce                                                                                      podpis zákonného zástupce

Chceme Vás upozornit na uplatňování zákonného postupu u neodhlášených obědů.
Na dotovaný oběd má dítě / žák podle platné vyhlášky o školním stravování č. 107/2005 Sb.
nárok pouze první den neplánované nepřítomnosti (např. z důvodu nemoci). V ostatních
dnech nepřítomnosti není na dotovanou stravu ve školní jídelně nárok, proto pokud rodič
stravu včas neodhlásí, musíme za ně účtovat plnou, nedotovanou cenu (tj. kromě finanční
normy také mzdové, provozní režie a DPH). Výše plné ceny pro děti do 10-ti let činí 70 Kč, děti
11-14 let 80 Kč, 15 a více let 100 Kč (dosažení hranice věku v příslušném školním roce).
Proto Vás žádáme, abyste odhlašování stravy věnovali pozornost a předešli tak komplikacím
na obou stranách.

Děkujeme.

Křivánková Eliška